Türkiyenin En Kolay Ön Muhasebe  Programları

BÜTÜN PAKETLERİMİZDE 1 YIL BOYUNCA EĞİTİM VE DESTEK ÜCRETSİZ !!!Hakkımızda
...

PRODYNA Teknolojideki değişimleri takip ederek Bilişim ve Mühendislik alanındaki hizmetlerini en iyi şekilde sunmak amacıyla kurulmuştur.Bilişim departmanımızda Yazılım geliştirme, Web Tasarım, Grafik ve Logo Tasarımı Satışı ve Teknik Destek hizmetini vermekteyiz.CMR Yazılım, kullanıcı ve proje odaklı çalışma prensibini benimseyerek kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini teknik anlamda en iyi karşılayacak şekilde projeler üretir, projelerinin temelini; kullanıcı memnuniyeti ve kaliteye odaklamayı tercih eder. Amacımız, bilişim sektöründe hizmet sağlayarak teknolojiyi kullanıcılar açısından uygulanabilir, ekonomik ve karlı hale getirmektir. Prodyna teknik ekibi 2005 yılından bu güne kadar yazılım sektöründe etkin özellikle kurumsalık adına firmaların kullanmış oldukları Ön muhasebe Programlarını geliştimeyi hedeflemiştir.

MİSYONUMUZ

Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar geliştirerek, kurumlara ve bireylere yönelik özel çalışma planı yaparak, yazılım dünyasının önde gelen kuruluşlarından biri olmak en önemli hedefimizdir.


VİZYONUMUZ

Geçmişten gelen birikimleriyle toplam kalite anlayışına uygun olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutup sürekli gelişerek yarattığımız farklılıklarla yurtiçinde ve yurtdışında yazılımın öncüsü olmak. DEĞERLERİMİZ Müşteri memnuniyeti Kaliteli yazılımlar üretmek Satış sonrası tam destek Etkili iletişim kurabilme Öğrenmeye ve gelişmeye açıklık Problem çözme .
muhasebe programları  ön muhasebe programı   muhasebe programı muhasebe programı indir
 
                 
PRODYNA
Hakkımızda
Referanslarımız
Sipariş Ver
MUHASEBE PROGRAMLARI
Market Programı
İmalat Programı
Barkodlu Satış Programı
Fatura Kesme Programı
Taksitli & Vadeli Satış Programı
BAYİLİK
Bayi Başvuru Forumu
 
DEMO İNDİR
SQL Muhasebe Programı
Kurumsal Muhasebe Programı
Ön Muhasebe Programı
İLETİŞİM
İletişim
Yardım
Banka Hesap Bilgileri
Program Dersleri
                 
Copyright © 2005-2013 PRODYNA Markası & CMR YAZILIM Her Hakkı Saklıdır.